דורית גבאי | אקדמיה למיסים
מיסוי מקרקעין - משרד ליעוץ מס
משרד יעוץ מס והדרכה בראשותה של דורית גבאי

 
03-6128358
חפש
מיסוי מקרקעין דורית גבאי

אקדמיה למיסים

המגזר המקצועי המייצג והמטפל בהתאם לחוקי המס – פקודת מס הכנסה, מע"מ ומיסוי מקרקעין – נמצא תחת מכבש עצום של חוקים מסובכים, של תיקוני חקיקה, של פסיקות בתי משפט עם מגמות הולכות וגדלות של דיוק ועמידה בדרישות הייצוג והחוק, הוראות ביצוע והנחיות מינהלתיות ותביעות לרשלנות כנגד מייצגים שטיפלו שלא כשורה וללא המיומנות הנדרשת, ושלא בייצוג ההולם את המקצוע.
 
המגזר הזה עובר שינויים מרחיקי לכת, ונוכל לומר שבחוק מיסוי מקרקעין הם הבולטים מכולם.
החוק הזה, תוצרת הארץ, בתוקף משנת 1963 ומאז עבר עשרות תיקונים שהעיקרים שבהם החלו משנת 1997. תיקונים אלו שינו את מפת החוק, תוך התאמתו לעקרונות מס הכנסה ויצירת ממשקי עבודה לסגירת פרצות, אשר יצרו עיוותי מס. כמו כן, השינויים נתנו מענה
לעסקאות מורכבות וצרכים חדשים של ענף הנדל"ן כפי שבאו לידי ביטוי בפרקים חדשים לנושא תמ"א 38, פינוי-בינוי, עיסקאות אופציות ועוד. השינויים הללו בצד סגירת פרצות, יצרו מסלולי עבודה והליכי שומה קפדניים, כשהם יוצרים אמות מידה חדשות לאופן הדיווח, ללוחות הזמנים ולסמכויותדורית גבאי, רואת חשבון בהשכלתה, לשעבר עובדת משרד האוצר כתריסר שנים, כיהנה כעוזרת בכירה לנציב מס הכנסה וכסגנית למנהל מיסוי מקרקעין. דורית גבאי פועלת מאז שנת 1995 בהעברת ידע תיאורטי ויישומי במסגרת האקדמיה למיסים שייסדה תחת האימרה "אצלנו מיישמים תיאוריה" לעוסקים ולמייצגים בתחום מיסוי מקרקעין.
 
תוכניות לימודים שחיברה מאז לקורסים, לסדנאות, לימי עיון, להשתלמויות ולהרצאות בכל רחבי הארץ, בפני חברי כל לשכה מקצועית אשר הוזמנה אליה, מבוקשות ונלמדות בקפידה רבה, תוך שמירה על רמת הוראה ומדרג למידה של הנושא אותו היא מלמדת ולקהל שומעיה.
 
כאלף איש ומעלה מגיעים לשמוע אותה מידי שנה מאז פתחה את שערי המרכז שלה ומאז החליטה לחלוק את הידע שלה עם אחרים. אלפי בוגרים של קורסים וסדנאות. דורית גבאי רואה בכך את תפקידה המרכזי שניתן לתמצתו – הענקת ידע יישומי ומניעת טעויות ושגיאות בייצוג.

קורס יסודות במיסוי מקרקעין

היסודות החשובים ביותר בחוק מיסוי מקרקעין. קורס מקיף בהדרכתה של רואת החשבון ויועצת המס - דורית גבאי

סדנת תרגול במיסוי מקרקעין - 29-31.10.19

להיות מקצוען = להיות אמיץ. דורית גבאי גאה להציג: סדנת התרגול במיסוי מקרקעין מחזור י"ט.

קורס מומחה מיסוי מקרקעין - 26-28.11.19

קורס מומחה במיסוי מקרקעין כי השבח הוא לא רק לאל! קורס מומחה במיסוי מקרקעין דרישות מוקדמות: קורס במיסוי מקרקעין – 20 שעות ומעלה או סדנת תרגול שומות מס.