ייעוץ לציבור המנהלים

המנהל בארץ ובעולם מתמודד עם עשרות תחומים בעסק בו זמנית, כשהוא נדרש לפעול לקידום השאיפות והמטרות של הפעילות או העסק, תוך עמידה בתקני עבודה וחוקים היוצרים את המבוך הגדול בעבודת הניהול.

סדר יומו של המנהל שמשתבש, גיוס הצוות והכשרתו, תקלות והתמודדויות עם לחצי זמן, קשיים תזרימיים – הם רק חלק מזערי מהבעיות עימם מתמודד המנהל.

עם צאתה של דורית גבאי מארגון ציבורי גדול – משרד האוצר – פעלה להקמת משרדה בשאיפה שייתן שירותי מס ליחידים ועסקים בישראל בהתאם לנוהלי עבודה אותם יצרה.

הקשיים עימם התמודדה הגיעו מכל חלק בארגון הפרטי שלה. תוך שהיא דוחפת את הפעילות שלה, למדה והבינה שחסר לה ידע ניהולי יישומי, ידע אשר לא נלמד בשום צורה בחוג לכלכלה וחשבונאות.

הידע הניהולי היישומי אותו רכשה, מבוסס על מאמרים ועבודות אשר נעשו על-ידי הפילוסוף ל. רון האברד. בלימודיה בארץ ובחו"ל, תרגלה חומרי לימוד ויישמה אותם בעסקיה, תוך שמגמת הגדילה ניכרת משנה לשנה. השאיפות שלה מוגשמות בפועל בכל יום, תוך זה שהיא יודעת את מי לגייס לצוות משרדה, כיצד להכשירו, וכיצד להפוך אותו ליצרני ברמה אתית גבוה. תחום עבודתה ושאיפותיה דורשים ממנה ומהצוות שלה מיומנויות ויכולת גבוהה של תקשורת בכל ערוצי הארגון שהקימה.

היא שוקדת לעשות סדר באופן מתמיד לעבר שיפור, הן בלמידת הצרכים של הלקוחות, הן בשיפור מיומנויות הצוות, ויכולותיה כמנהלת.

את הידע הזה, היישומים, ובעיקר הרצון שלה לחזק את המגזר העיסקי ככח המניע בכלכלת ישראל – היא חולקת עם מנהלים – קהל שומעיה ולקוחותיה המגיעים אליה לייעוץ עיסקי ולהרצאות שונות בתחום הניהול.

יעוץ לציבור המנהלים

להרשמה – אנא מלאו את הפרטים הבאים:

יש לכם שאלה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם