הרצאות לקהל הרחב

עולם המיסוי בכלל, וחוק מיסוי מקרקעין בפרט, נתפס בעיני הציבור הרחב כתחום מסובך, מסתורי, משתנה ובעיקר מעיק. מס באשר הוא – הינו תשלום חובה המוטל על פי דין. ככזה, יוצר נטל כבד מאוד, ולעיתים נטל שאינו מוצדק על היחיד, העסק או המשפחה.

הרצאות לקהל הרחב - דירות מגורים, ירושות ומתנות, תמ"א 38 ועוד...

חוקי המס נכתבו לפני עשרות בשנים על יסודות כלכליים וחברתיים מסוימים. במרוצת השנים, החוקים השתנו ונוספו חדשים – טלאים על גבי טלאים, באיחור ביחס לשינויים בתרבות החברתית, כלכלת ישראל והלך רוח משפטי חדש. 

התרבות משתנה ועמה עולה רמת המודעות לזכויות יסוד של האדם,
ויחד יוצרים צרכים לחוקי מס חדשים העונים למורכבויות אלו.

התוצאה: נטל מס כבד, בלבול, טעויות, אובדן כספים ונכסים למשפחה, לעסקים ולחברות. דורית גבאי, רואת חשבון בהשכלתה ובוגרת רשות המיסים, אשר מילאה תפקידים ציבוריים נוספים, שמה לה למטרה לעשות את הגשר למניעת טעויות נפוצות אצל היחיד. מטרתה לעזור לזה שמבקש למכור את הבית, המגרש, ירושה שקיבל ועוד.

ואיך היא עוזרת? היא מלמדת ומעניקה את הידע הדרוש לפני קבלת החלטה. ידע, אשר הופך את האדם לאחראי יותר. האחריות מתחילה ברכישת ידע. הידע אותו היא מעבירה הינו אמין, זמין, מעודכן ומדויק לנושא ולזמן. הרצאותיה של דורית גבאי מזה שני עשורים, מועברות ברחבי הארץ בפני הציבור הרחב. 

ההרצאות משלבות דוגמאות להמחשה, שנועדו לעשות את המלאכה של קבלת החלטה בתחום המס בכלל, ומיסוי מקרקעין בפרט –לקלה ומוצלחת יותר.
בסך הכל, שמעו את דורית בשנת 2013, בהרצאות המבוא ובהרצאות למקצוענים – מעל 1,400 אנשים.

יש לכם שאלה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם