ייעוץ במיסוי מקרקעין

התפקיד המרכזי של יועץ המס במיסוי מקרקעין, מנקודת המבט של דורית גבאי, הוא היכולת לתכנן את העסקה מבעוד מועד לאחר שהוגדרו הצרכים ונלמדו הלכה למעשה כל הנתונים.

כמו כן, תפקיד היועץ הוא לזהות את הבעיה במדויק ולאתר את מקורה. זיהוי מדויק של הסוגיה יוליד פתרון נכון, יחסוך זמן, כסף, מתח וסבל מיותרים בהתמודדות עם רשויות המס.
המוטו המרכזי שלנו הוא "לשלם פחות. כחוק."

המוטו הזה גורם לדורית גבאי לדרוש מעצמה ומצוות משרדה בקיאות בידע הנחוץ והעדכני בתחום, וכן שימוש בנהלי עבודה פשוטים שעונים על צרכי הלקוח כדי לעזור בפתרון הבעיה.

דורית גבאי בוחרת את לקוחותיה, ומחליטה לעזור להם רק אם היא בטוחה שתצליח להשיג את מה שהיא חושבת שמגיע ושניתן להשיג. דורית גבאי מבצעת הערכת נתונים מדויקת, על יסוד מידע וידע מחקרי שרשמה מאז שנת 1996. במסגרת עבודתה במשרד האוצר, שם עבדה כתריסר שנים, עברה הכשרה הן בפקודת מס הכנסה והן בחוק מיסוי מקרקעין בהיקף עצום, כמו גם חוקים נלווים ותכנים נושקים. תפקידה האחרון היה סגנית למנהל מיסוי מקרקעין, אותו עשתה במשך חמש שנים.

דורית גבאי מנהלת את משרדה ואת תהליכי העבודה המקצועיים בקפידה רבה ובאמות מידה לעבר שירות מעולה, מקצועי ומהיר.

לתאום פגישת ייעוץ עם דורית:

במה אני יכולה לעזור?

השאיפה של דורית גבאי היא להביא את מדינת ישראל לעצמאות כלכלית.

היא פועלת בכיוונים שונים בתחום הזה, ובמיוחד דרך פעילותה הציבורית-התנדבותית להפחתת נטלים במס שפוגעים בשאיפה הזו. כמו כן, היא פועלת לצמצום הפסדים ממשיים שנובעים ליחיד, לתא המשפחתי ולעסק לאור חוקי מס מעוותים וטעויות ביישום חוקי המס.

קורת המס שלנו בשבילך! צוות מוביל עושה עבורך את העבודה.

יש לכם שאלה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם